איך אני יכולה לעזור לך?


הערך הגדול ביותר של עיסוי התינוקות הוא חיזוק מיומנויות של ההקשבה לתינוקך, הבסיס להתפתחות מיטבית. לצד קורס האונליין תקבלי גם ליווי מקצועי אישי שלי כפיזיותרפיסטית התפתחותית, שתאפשר לך לקבל כלים רבים וידע הנוגעים להתפתחות התינוק בשנה הראשונה. המטרה שלי היא שתקבלי מרחב נקי מרעשי רקע, הצפה וחרדות, מרחב שיאפשר לך להיות קשובה באמת לתינוקך.
סילבוס של הקורס


חלק א': שיעור 1 : ה"הריון" שאחרי ההריון - כל מה שחשוב לדעת על קסם ההתפתחות ותהליכי הבשלה שיעור 2 : הכוח להיות הורה - השפעת הסביבה על ההתפתחות, כלים יישומיים ופשוטים לתמוך בהתפתחות התינוק שיעור 3 : בטן גב - איך נעזור לתינוק להנות ממנחים מקדמים שיעור 4 : הקשבה לתינוקות - מצבי שינה ועוררות שיעור 5 : ארבעת מעגלי ההתפתחות - התבוננות על התינוק שלנו כישות מורכבת שיעור 6 : לעסות באהבה - יתרונות עיסוי התינוקות ודגשים עיקריים שיעור 7 : עיסוי תינוקות - תרגול שיעור 8 : מודעות והנאה - איך באמת אפשר להנות מהתפתחות התינוק - צידה להמשך הדרך
על המנחה


אין זה משנה אם מדובר בהיריון ראשון או לידה רביעית - בכל פעם נולדת אם חדשה, לתינוק חדש. נעים מאוד, שמי מעיין, אמא לשלושה ילדים מתוקים. כל אחד מהם לימד אותי משהו על התפתחות, מעבר לניסיון שרכשתי בעבודתי בהתפתחות הילד. פיזיותרפיה התפתחותית עוסקת בתחום המוטורי, התנועתי, במה שרואים בחוץ - האם הוא מושיט ידיים? מתהפך? האם הוא זוחל? ומתי הוא אמור להתחיל ללכת...? אבל זה הרבה יותר מזה, זהו תחום שנוגע ומשקף תקשורת וקשר, מוטוריקה עדינה, ביטחון עצמי, תכנון ועוד. התפתחות היא צמיחה, קשרים נוצרים במוח ואז, כמו זרעים, לפתע יש ביטוי בחוץ - הוא מושיט ידיים, הוא מתהפך, הוא זוחל, הוא הולך. עלינו רק לתת את התנאים וההשקיה, החום והאהבה. מטרת הקורס היא לתת לך את הכוח להיות רגועה, לא מוצפת וללא רגשות אשמה על מנת שאת תוכלי להיות מרוכזת כל כולך במה שבאמת חשוב- הקשר הנבנה עם תינוקך, סביבה תומכת ולהיות נוכחת ברגע הזה. המטרה שלי לחשוף אותך לעולם המרתק של התפתחות תינוקות ולתת לך ידע מהימן ומבוסס ועל הדרך גם לנפץ כמה מיתוסים. מחכה לפגוש אותך, מעיין.
ליצירת קשר ופרטים נוספים


יש להכנס לקישור המצורף ולבחור את השעה הנוחה לכם ליצירת קשר:

https://calendly.com/followalma/more-information

*שימו לב- העיגולים הכחולים אלו הזמנים הרלוונטיים*.

לא הצלחתם למצוא זמן שהתאים לכם? כתבו לנו:

למייל - followalma@gmail.com

לטלפון

נשתמע :)