תנוחת הנקה.jpg
קורס ייעוץ וליווי הנקה

70 ש"ח

איך אני יכולה לעזור לך?


תשעה מפגשים ממוקדים בהם תקבלי טיפים קלים ומועילים להנקה נכונה ובריאה, בין הנושאים תוכלו למצוא: תנוחות הנקה מומלצות, מניעה וטיפול בגודש או בפצעים בשד, תזונת תינוקות בחודשים הראשונים וקפיצת גדילה, הגברת ייצור החלב ואחסון חלב אם ועוד נושאים רבים וחשובים שיעניקו לך ולתינוקך הנקה בריאה ונינוחה.
סילבוס של הקורס


שיעור 1 : תנוחות הנקה מומלצות ואיך בוחרים את התנוחה הנכונה לי? שיעור 2 : סימני מעבר חלב, תינוק באינו יונק, האכלה תומכת הנקה שיעור 3 : אביזרי הנקה שיסייעו לתחושת הקלה, הסברים והנחיות לגבי תרופות מותרות בהנקה שיעור 4 : גודש בשד ופצע בפטמה - איך מטפלים ובעיקר- איך נמנעים? שיעור 5 : דלקת בשד וצינורית חסומה - איך מזהים? וכיצד ניתן לטפל? שיעור 6 : פטרת השד ופטריה אצל תינוקות, כל מה שחשוב לדעת על הטיפול ומניעה שיעור 7 : תזונת תינוקות , קפיצות גדילה - מה קורה בחודשים הראשונים שלאחר הלידה? כיצד ניתן להערך ולהקל על התינוק (וגם עליך) בתקופה זו? שיעור 8 : הגברת חלב אם, שאיבת חלב אם, אחסון חלב אם - מפגש ממוקד שידריך אותך בכל מה שחשוב לדעת בנושא שיעור 9 : שביתת הנקה - למה התינוק פתאום לא רוצה לינוק? באילו דרכים כדאי לפעול כדי לא להחמיר את המצב?
על המנחה


שמי איריס אלימלך, אחות טיפת חלב, יועצת הנקה מורשית ממשרד הבריאות ואחות מיילדת. לאחר שזכיתי לפגוש מאות נשים במעגל הפוריות, החל מנשים לקראת לידה רגילה או קיסרית ונשים שילדו תאומים, ארזתי את כל הידע והכלים החשובים ביותר לכדי תוכנית אחת שתעניק לך את המידע החשוב והקריטי ביותר שיש לדעת בעת ההנקה. תוכנית הליווי המעשית שלי מותאמת אישית לכל אישה ומאפשרת לך לקבל ליווי מקצועי ברגעים הקריטיים ביותר במהלך תקופת ההנקה.
ליצירת קשר ופרטים נוספים


יש להכנס לקישור המצורף ולבחור את השעה הנוחה לכם ליצירת קשר:

https://calendly.com/followalma/more-information

*שימו לב- העיגולים הכחולים אלו הזמנים הרלוונטיים*.

לא הצלחתם למצוא זמן שהתאים לכם? כתבו לנו:

למייל - followalma@gmail.com

לטלפון

נשתמע :)