עיבוד חוויית לידה קיסרית בכתיבה

לאוורר את התחושות, לפרוק ולקבל מענה מקצועי

נפתחה ההרשמה לפעילות הקרובה של עיבוד לידה קיסרית בכתיבה! 
 

מכירה את ההרגשה שהלידה היא פרק בחייך שעדיין לא הסתיים?
 
שנותרו בך משקעים משקעים מהלידה שמעיקים עליך?

חברות אומרות לך ״העיקר שיצאת בידיים מלאות״, אבל את מרגישה שעברת חוויה קשה ואולי אפילו טראומטית, שהשאירה בך משקעים והותירה צלקות רגשיות, ואולי אף השפיעה על הזוגיות והאימהות שלך.

 

עיבוד לידה הוא הזדמנות לפתוח את סיפור הלידה (או ההריון/ההחלמה) ולהציץ פנימה בעדינות, לאפשר לך לפרוק חלקים מהחוויה, לעבד את התחושות ולהבין יותר מה קרה לך בעקבות הלידה.

הפעילות מוגבלת ל- 20 נשים בלבד.

 

מה זה עיבוד לידה בכתיבה?

שבועיים של ליווי רגשי לעיבוד חוויית הלידה בעזרת תרגילי כתיבה יום-יומיים קצרים.

במהלך הפעילות תוכלי לשתף את תרגילי הכתיבה בקבוצה (בתוכנית הקבוצתית) או באופן אישי (בליווי האישי), ותקבלי מענה מקצועי ממני (יעל רותם).

מה קורה בימים האלה? 

  • פעם ביומיים תקבלי ממני סרטון של כמה דקות עם הנחיות לתרגיל כתיבה אישי קצר, שקשור לחוויה שעברת, ויכול לעזור לך לעבד את הלידה בצורה מהנה ונעימה.

  • נתבונן על הלידה ועל עצמנו, נכתוב כל אחת לעצמה ונשתף אודות החוויות האישיות שלנו.

  • נשתף (מי שתרצה), נתמוך, ניתן ונקבל מלא השראה בקבוצה סגורה ואינטימית.

  • תקבלי ליווי אישי שלי לכל אורך ה"פוקוס"! 

  • ממשימה למשימה נרגיש איך מתפנה לנו מקום במרחב הפנימי, ונכנס לנו יותר שקט ורוגע ביחס לחוויה.

כמה מילים מנשים שהשתתפו בפעילות 

שבוע מהמם! של מלא בכי, התרגשות רבה ופורקן!! ממליצה בחום והייתי חוזרת על זה שוב ושוב
תודה רבה על השבוע הזה עם העיבוד שהיה כמו מבט על אותה לידה עם המון נקודות מבט שונות לגמרי. הוקל לי מאוד ואני ממש מרגישה שהשינוי הפנימי החל, אני משחררת ומרגישה פחות תחושת אשם וכעס על הלידה ,והלידות (שתי לידות קיסריות מתוך שתיים) . לכאורה משימות פשוטות של כמה דקות שנותנות כל כך הרבה!♥️
ופתאום בתוך השגרה, בין הפזורים בגנים, העבודה והבית מצאתי את עצמי מקדישה זמן לעצמי בשביל לכאוב שוב חוויה לא פשוטה שעברתי. זה לא מובן מאליו ובתוך מירוץ החיים לפעמים יוצא שאת עצמי אני קצת שוכחת, יש כל כך הרבה דברים לדאוג להם ושאר הזמן אני בעיקר עייפה. השבוע הזה קודם כל הזכיר לי שגם אני חשובה, שיש משמעות לחוויות שעברתי ושהן לא יכולות להסתכם ולהיעלם ב"היה ונגמר". השבוע הזה עזר לי לראות צדדים קצת אחרים בחוויות ההריון והלידה שלי, השבוע נזכרתי כמה הכל היה עוצמתי מוטרף ומלחיץ וכמה החוויות האלה זקוקות לאוורור ושיח.
זה מכניס לפרופורציות ומציף תחושות שלא חשבתי שחוויתי
יעל היקרה שבוע הפעילות היה חוויתי ועוצמתי ביותר חזרתי למקומות לא מעובדים, ועם ההנחיה שלך, והאישיות המדהימה שלך, הצלחתי להכנס שוב למקום הכואב, אבל עם חיבוק וחמלה... מרגישה ששחררתי מהעומס הרגשי שהיה מונח שם מוצאת את עצמי יותר מודעת למה שקרה שם, ויותר רגועה ושלמה עם הלידה תודה יעל על הזדמנות מיוחדת להכנס למקום ככ רגיש ולצאת חזקה יותר
פוקוס התיבה אפשר לי לעצור, להתבונן ולחשוב על הלידה שהייתה לא פשוטה עבורי. הרגשתי שיעל קראה והתייחסה באופן אישי לכל אחת ואפשרה מקום אמיתי להתבוננות
הפעילות המדהימה שהנחת היתה פשוט דרך חדשה להסתכל על הלידה. כיאלו פתחת לי חלון ופתאום הסתכלתי עך עצמי מהצד מספרת את הסיפור וזה היה מאיר עיניים ומחזק. תודה לך !
הסדנה היתה מעולה! למדתי הרבה, על עצמי ועל הלידה שלי, יעל רותם הכי רגישה ומכילה שאפשר ופשוט יודעת לומר את המילה הנכונה בזמן הנכון ולתת יחס אישי לכל משתתפת ❤️

*הפעילות איננה מחליפה טיפול או אבחון על ידי בעל מקצוע המוסמך לכך*

אני כאן בשבילך

השאירי פרטים ואשמח ליצור איתך קשר בהקדם. 

לפרטים והרשמה לאתגרים ותוכניות ליווי ייחודיות ומקצועיות נוספות הצטרפי לקהילה 

"הריון לידה ומה שבא אחרי"