פיזיותרפיה לשיקום הגוף לאחר קיסרי

200 ש"ח

עלמה - פיזיותרפיה לשיקום הגוף לאחר קיסרי

איך אני יכולה לעזור לך?


יש כל כך הרבה דגשים חשובים אחרי הניתוח הקיסרי ומעט מידע מקצועי נגיש לנשים בתחום המקצועי. שמונה שיעורים מאוד ממוקדים, כל שיעור בנושא מרכזי אחר ויחד הם ייתנו לך את המעטפת המקצועית השלמה שמתאימה לכל אישה אחרי קיסרי, בין אם היא עברה קיסרי אחד, שניים, שלושה או יותר. בין הנושאים שנלמד בסדנה: חיזוק רצפת האגן בזמן הריון ואחרי לידה, בדיקה של רצפת האגן - אבחון ושיקום, היפרדות ביטנית - אבחון ושיקום, חזרה לספורט אחרי לידה קיסרית - מתי, כמה ואיזה ספורט ועוד נושאים רבים וחשובים.
סילבוס של הקורס


שיעור 1 : צלקת ניתוח קיסרי - תהליכי החלמה וטיפול שיעור 2 : עיסוי צלקת קיסרית- האם כל אחת צריכה? איך, מתי ולמה עושים? שיעור 3 : פיזיותרפיה לרצפת אגן - האם כל אחת צריכה להבדק? למה חשוב להכיר את האזור הזה? מה התפקיד שלו? ואיך שומרים עליו? שיעור 4 : איך מתבצעת הבדיקה אצל פיזיותרפיסטית לשיקום רצפת האגן ומה בודקים? איך ניתן לסייע לנשים הסובלות מרצפת אגן חלשה? שיעור 5 : תרגילים לרצפת האגן - רמה בסיסית שיעור 6 : תרגילים לרצפת האגן - דרגת קושי עולה שיעור 7 : בטן אחרי לידה והפרדות בטנית - למה הבטן כל כך משתנה? מה חשוב לבדוק? ואיך עובדים נכון בכדי שתוכלי לראות תוצאות? שיעור 8 : ספורט לאחר ניתוח קיסרי - מה מותר ומה אסור? תרגול לעבודה נכונה על הבטן לאחר לידה ובטן אחרי קיסרי
על המנחה


שמי רעות עמיאל לוי ואני מאמינה גדולה בגוף האישה, ביכולת שלה להביא חיים לעולם ולרפא את עצמה ולתת כוח לסובבים אותה אם היא רק דואגת גם קצת לעצמה. במקביל להכרות המעמיקה שיש לי עם נשים שעברו קיסרי וליווי אישי שעשיתי לנשים רבות, אני בעצמי עברתי לידה קיסרית ואני מבינה את מה שאת מרגישה ועוברת. אני כאן כדי לתת לך את כל הידע והדגשים החשובים ביותר בין אם את לקראת קיסרי או אחרי.
ליצירת קשר ופרטים נוספים


יש להכנס לקישור המצורף ולבחור את השעה הנוחה לכם ליצירת קשר:

https://calendly.com/followalma/more-information

*שימו לב- העיגולים הכחולים אלו הזמנים הרלוונטיים*

לא הצלחתם למצוא זמן שהתאים לכם? כתבו לנו:

למייל - followalma@gmail.com

לטלפון

נשתמע :)