איך אני יכולה לעזור לך?


"להיות שלמה לא מושלמת" קורס ממוקד לצד ליווי אישי שלי לאורך כל הדרך שמטרתו לגרום לך לאהוב את עצמך כמו שאת היום, בלי דיאטות וייסורים מיותרים אלא על ידי הכרת הגוף שלך, הצרכים שלך, הסגנון שלך וכל מה שאת רוצה וחולמת לשדר לעולם. במפגשים אלמד אותך כיצד הבגדים הנכונים יכולים להעניק לך את הביטחון ולהשפיע באופן ישיר על ההרגשה הפנימית שלך, השמחה שלך, והחיוניות שבך.
סילבוס של הקורס


שיעור 1 : איך לפתח דימוי גוף חיובי ולאפשר לעצמך לאהוב אותך בדיוק כפי שאת שיעור 2 : תביני עד כמה בגדים משמעותיים בהשפעתם עליך, על ההרגשה הפנימית שלך והקסם שזה מחולל גם בסביבתך שיעור 3 : תלמדי כיצד ליצור אשליות אופטיות באמצעות הבגדים (מראה מרזה או גבוה יותר), תלמדי איך לטשטש את הבטן או כל אזור שתרצי וכל זאת רק באמצעות הבגדים שיעור 4 : הכרת סגנונות הלבוש השונים וזיהוי הסטייל האישי שלך שיעור 5 : עולם הצבעים - איך לשלב בגדים בצורה יצירתית ומעניינת! שיעור 6 : הלבשה תחתונה - הבסיס לבגדים וחשיבותם שיעור 7 : שילוב נכון של אקססוריז ותיבול הלוק לרמת דיוק שממש תשמח אותך שיעור 8 : איפור - איך להתאפר נכון, איך לטשטש כתמי פיגמנטציה בקלות ולהראות תמיד חיונית ומוארת!
על המנחה


נעים מאוד וברוכה הבאה לעמוד שלי!
שמי מיטל רוקח – אשה מאושרת, אמא, רעיה וסטייליסטית אישית.
ב 4 שנים האחרונות אני זוכה ללוות נשים בתהליך של שינוי תדמית ואהבה עצמית דרך סטיילינג אישי בו הן לומדות להתחבר לעצמן, להרגיש נוח בתוך הגוף שלהן ולשדר את האהבה הזו החוצה באמצעות הבגדים. המעגל הזה של אהבה עצמית שמחזיר את התשוקה לקום ולהתלבש בבוקר, לצאת בחיוך וציפייה למשימות היום ולשדר את זה לעצמך ולסביבה גורם להעלאת הדימוי והביטחון העצמי ובסופו של דבר גם על איך אנחנו תופסות אותנו בעיני עצמינו. ברגע שאת משנה את איך שאת מתלבשת, את משנה את איך שאת מרגישה וחושבת!
ליצירת קשר ופרטים נוספים


יש להכנס לקישור המצורף ולבחור את השעה הנוחה לכם ליצירת קשר: https://calendly.com/followalma/more-information *שימו לב- העיגולים הכחולים אלו הזמנים הרלוונטיים*. לא הצלחתם למצוא זמן שהתאים לכם? כתבו לנו: למייל - followalma@gmail.com לטלפון נשתמע :)