700 ש"ח

איך אני יכולה לעזור לך?


ישנן דרכים מגוונות ללדת וכל דרך הכי נכונה כשהיא מתאימה לכם ולצרכים שלכם. הקורס נועד לתת לכם ידע וכלים, לבחון מה אתם רוצים, ואיך להגיע לשם. השתמשתי בידע עתיק, עכשווי וידע שצברתי בתור מיילדת. תשעה פרקים ממוקדים בתחומים כמו: התמודדות עם כאב, מתי ולמה להגיע לחדר לידה,משככי כאבים, לידה מכשירנית, איך לוחצים ועוד.
סילבוס של הקורס


חלק א': שיעור 1 : במפגש זה נכיר את המסע שמצפה לכם, נפגוש את הרגשות השונים המתלווים אליו, נתעכב על הסיבות להגיע לחדר לידה ונסיים בלהזכיר מה ממתין לכם במעקב הריון. שיעור 2 : במפגש נכיר מהם שלבי הלידה השונים, נתמקד בשלב הראשון ונחלק אותו לשניים. נשמע על מגוון מושגים חדשים שכדאי להכיר ונלמד אותם. נתחיל לדבר על נשימות וחשיבותם. שיעור 3 : נלמד מה מקור הכאב, מדוע חשוב ללמוד על דרכי הקלה ונכיר דרכים טבעיות שונות להתמודדות והקלה על הכאב. שיעור 4 : נלמד על האפשרויות למשככי כאבים בחדר הלידה, נכיר אותם מקרוב ונדבר על ההחלטה במה להשתמש. שיעור 5 : במפגש נדבר על השלב השני של הלידה ומה משפיע על שלב זה. נמשיך עם איך לוחצים, ניתוק מושהה, מהו חתך והאם ואיך ניתן למנוע. נמשיך עם חשיבות Skin to skin ועוד דגשים חשובים לדרך. שיעור 6 : במפגש זה נרחיב על הסיבות השונות לזירוזים וסוגי הזרוזים. לאחר מכן נשוחח על לידות אשר מסתיימות עם התערבות רפואית. שיעור 7 : נתחיל בשלב השלישי שהוא צאת השליה. לאחר מכן נתמקד בשלב הרביעי - משכב הלידה, כולל מצבי רוח, זוגיות, טיפול בתינוק, הורות, דימום ועוד דברים חשובים. שיעור 8 : במפגש זה נשוחח על יתרונות ההנקה וכיצד מניקים. נדון גם במשפיעים על ההנקה. נציין גם את תחליפי ההנקה. שיעור 9 : תקציר כל המפגשים במשפט. סיפור לידה ופרידה שהיא התחלה. דף לתכנון הלידה. חלק ב': שיעור 10 : סכרת הריון - מהי סכרת ומעקב ההריון המתאים שיעור 11 : תינוק קטן לגיל ההריון , המשמעות והמעקב שיש לעשות שיעור 12: רעלת הריון - הגורם והטיפול המתאים פרקי בונוס: הרגעה - סרטון לעזרה והרגעה פנימית עיסוי פרינאום - סרטון הממחיש מהו פרינאום וכיצד מעסים אזור זה עיסוי פטמות - סרטון המדגים איך מבצעים עיסוי פטמות
על המנחה


שמי רעות פרלמן בורדוביץ, מיילדת מוסמכת בעלת תואר שני בסיעוד. כשאני רואה את המילה לידה למול עיניי אני רואה אישה וגבר עם חלומות נפרדים ואני רואה זוג עם המון חלומות משותפים. כל זוג שונה מזוג אחר ולכל אחד חלומות אחרים. אני מאמינה שכדי להוריד את החלומות למציאות יש צורך בידע כדי לדעת לבחור נכון. כל צבירת הידע על שלבי הלידה, הרגשות השונים, ומשככי הכאבים הטבעיים והרפואיים יסייעו לכם להנמיך את הרגשות השליליים סביב הלידה כמו הפחד והחרדה ולהעצים את ההתרגשות, הציפייה והשמחה ומתוך כך להגיע ללידה שלכם מוכנים לחוויה חיובית. חוויה שתיזכר לכל החיים כמעצימה ומכוננת. אני כאן כדי ללוות אתכם לקראת השינוי שעתיד להתרחש בחייכם ולתת תמיכה ומענה לכל שאלה לאורך הדרך.
ליצירת קשר ופרטים נוספים


יש להכנס לקישור המצורף ולבחור את השעה הנוחה לכם ליצירת קשר:

https://calendly.com/followalma/more-information

*שימו לב- העיגולים הכחולים אלו הזמנים הרלוונטיים*

לא הצלחתם למצוא זמן שהתאים לכם? כתבו לנו:

למייל - followalma@gmail.com

לטלפון

נשתמע :)